Интересное

Як обладнати підземну захисну споруду на ділянці

Під час надзвичайної ситуації кожен громадянин самостійно вирішує, де сховатися від небезпеки. Можна скористатися громадським укриттям, спуститися до метро. Оптимальним вирішенням цього питання, якщо є індивідуальна ділянка, стане особистий бункер, який відрізняється високою надійністю, міцністю та розташований поблизу домівки.

Переваги підземних бункерів

Для захисту людей виробники налагодили випуск герметичних ізольованих приміщень, які можна перевозити на будь-яку відстань і монтувати під землю. Такі конструкції мають багато переваг, серед яких визначають наступні:

  • Можливість виготовлення бункеру за індивідуальними розмірами чи обрати готову конструкцію стандартних розмірів. Вибір залежить від кількості людей, що будуть там переховуватись, розмірів ділянки, умов перебування, комплектації приміщень.
  • Приміщення мають зручну будову, легко монтуються одне з одним за принципом конструктора, можуть розташовуватись у декілька поверхів униз чи горизонтально. Можна замовити готові підземні споруди, до яких залишиться лише занести запас їжі та теплого одягу.
  • Вбудована система вентиляції дозволяє безпечно очищувати повітря. За необхідності можна прокласти інші комунікації.
  • Сховки відрізняються товстими міцними стінами, які не пропускають вологу, витримують значне навантаження. Заглиблені під землю, вони надійно захищають від ракетних ударів, руйнувань від ударної хвилі, штормового вітру.
  • За необхідності приміщення можна зонувати, виділити куток для харчового блоку, спальні. Встановити різноманітні вимірювальні пристрої, поставити генератор, зробити запаси питної води та їжі.
  • Зручний вихід дозволяє швидко спуститися у бункер та герметично ізолювати вхід зсередини.
  • Конструкція має довгий термін використання, пройшла різні перевірки якості та міцності, є надійним прихистком для дорослих та дітей.

При замовленні підземного бункеру в компанії KMK Group встановленням займається команда професійних будівельників. Вони зроблять точні виміри, знайдуть ідеальне місце для встановлення, викопають яму, підведуть комунікації, перевірять справність усіх приладів.

Експерти рекомендують купити підземні захисні споруди заздалегідь, щоб перебувати у безпеці під час катастроф природного чи техногенного характеру. Вони швидко монтуються на індивідуальній ділянці, мають високий рівень надійності та можуть вмістити багато людей!