Спецвзуття для чоловіків та жінок

Зараз існує багато спеціальностей, на яких працівники виконують важку роботу або для цього їм потрібен особливий одяг. Зазвичай підприємства повинні забезпечити свої працівників відповідно до специфіки роботи захисним одягом. Важливо щоб саме взуття було максимально комфортним та зручним. Для вибору взуття для чоловіків переходьте за посиланням https://krok.zt.ua/ua/choloviche-roboche-spetsialne-vzuttya. Тут ви можете підібрати все що вас цікавить для захисту ніг ваших працівників. Якщо ж вам необхідно взути жінок, то для цього переходьте за наступним посиланням https://krok.zt.ua/ua/zhinoche-roboche-vzuttya.

Натуральні та якісні матеріали

При виробництві спецвзуття використовуються тільки натуральні матеріали, які відповідають високій якості та зносостійкості. Для виготовлення використовується шкіра, нубук або високотехнологічна тканина. Взуття з такого матеріалу характеризується зручною носкою, забезпечує дихання ноги та високу аеродинамічність, у ньому легко працювати протягом усього дня.

Спецвзуття https://krok.zt.ua/ua/zhinoche-roboche-vzuttya https://krok.zt.ua/ua/choloviche-roboche-spetsialne-vzuttya

Характеристика взуття

До основних характеристик слід віднести:

  • забезпечують дихання для ноги;
  • устілка відкраяна по анатомії ступні;
  • підошва олія-бензостійка;
  • додатковий захисний шар на підноску та устілці;
  • вставки, які забезпечують амортизацію;
  • задник має ущільнення;
  • стійкі до вологи та механічних пошкоджень.

Спецвзуття та його різновиди

В залежності від того, де використовують взуття застосовують різні критерії підбору для взуття. Якщо потрібно уберегти ногу він механічних пошкоджень, ударів чи проколів найчастіше використовують протиударне взуття, яке має додатковий шар захисту на п’яті та носку, найчастіше це металеві вставки або міцна гума. Якщо необхідно унеможливити ковзання, то особливу увагу слід приділити підошві, яка має мати рельєфний вигляд, шипи та протектори які допоможуть легко пересуватися на мокрій або слизькій поверхні. Для захисту від високих температур використовують термостійкі матеріали, а для захисту від холоду застосовують додатковим шаром утеплювач та до підошви прикріплюють морозостійкі матеріали. До особливої категорії відносять взуття яке стійке до рентгенівського випромінювання та електричного струму. При виготовлені перших використовують дезактивуючі матеріали, які перешкоджають проникненню випромінювання до тіла, а в других використовують діелектричні матеріали, на них відсутні будь-які матеріали з металу, зазвичай вся їх поверхня гумова!

Спецвзуття https://krok.zt.ua/ua/zhinoche-roboche-vzuttya https://krok.zt.ua/ua/choloviche-roboche-spetsialne-vzuttya

Adblock
detector