Поліуретанова підлога


В наш час здивувати будь-яким матеріалом, практично нереально, але саме це постаралися зробити творці наливної підлоги. Незважаючи на те, що сама технологія щільної та однорідної підлоги вже далеко не нова і в минулому використовувалися в приміщеннях тільки з бетоном та цементом. Зараз же, розробники добре вдосконалили цей варіант і вже замість цементу та бетону, застосовується м’який на дотик матеріал під назвою поліуретан.

Переваги поліуретанової статі

Розберемо переваги такої статі:

• Перша і важлива перевага – це гарна міцність та довговічність підлоги поліуретанова футерування україна Такими перевагами підлога має, завдяки високій щільності і відмінно захищеній поверхні. Самі ж волокна матеріалів, які є у складі наливки, чудово взаємодіють між собою, саме це надає підлозі високу якість.

• Вам не варто переживати, що підлога буде холодною і потрібно придбати для неї додаткове утеплення. Поліуретан такий матеріал, який здатний втягувати температуру навколишнього середовища і зберігати тепло.


• Повністю відсутні обмеження використання поліуретанової підлоги, тобто, існує можливість встановити таку заливку, в абсолютно різних кімнатах.

• Остання перевага, яку не варто упускати полягає в красі наливної підлоги. Існує безліч колірних варіантів, і Ви легко зможете підібрати необхідний соковитий стиль для свого приміщення.

Недоліки поліуретанової статі

Незважаючи на переваги, варто знати недоліки таких статей:

• Неприємний запах від не застиглого розчину, який зникає після затвердіння.

• Не можна наносити на мокру поверхню.

• У процесі монтажу необхідно носити захисний костюм та використовувати спеціальні пристосування. Також сам процес роботи потрібно проводити при хорошому провітрюванні самого приміщення.