Без рубрикиРазбав

Корисні продукти для вашого здоров’я

Для досягнення гарного самопочуття та міцного імунітету насамперед потрібно насичувати свій щоденний раціон корисними та поживними речовинами. Детальніше ознайомитися та придбати такі продукти ви можете перейшовши за посиланням https://herbals-ua.com/.

Фрукти та ягоди

Безсумнівно цей вид продуктів є найбільш корисними для здоров’я, проте це сезонний продукт. Для збереження їх на довгий термін використовують процес сушіння, і в результаті отримуються сухофрукти. За своїми хімічними та фізичними властивостями вони не поступаються свіжими фруктам і ягодам, проте через втрату вологості термін зберігання значно подовжуються. При виробництві важливо дотримуватися природного процесу осушення або в’ялення, без використання консервантів та хімічних сполук.

Горіхи та насіння

Через свою високу калорійність багато хто відмовляється він цих продуктів, проте якщо споживати їх у невеликих кількостях вони принесуть неабияку користь і навіть будуть сприяти процесу схуднення, адже нормалізують обмін речовин організму. Такі продукти багаті на природні жири, вітаміни та мінерали, клітковину. Також їх перевагою є те що вони не вимагають термічної обробки перед вживанням.

Жири и масла

Дієтологи завжди були проти вживання масла та жирів. Прете досить недавно вчені довели що це доволі корисні продукти що приносять користь для здоров’я людини. Рослинні жири містять поживні кислоти, антиоксиданти та мононенасичені жири як мають позитивний вплив на загальний стан організму.

Блог та каталог товарів

На сайті є блог, в якому постійно поновлюється статті про корисні властивості різних запропонованих для купівлі продуктів. Також присутній каталог товарів та до кожного прикріплена картинка фактичного вигляду товару. Для зручності весь товар розбитий на категорії, за необхідності можете скористатися пошуковою стрічкою.

Замовлення, оплата, доставлення

Для замовлення переходьте на сайт або дзвоніть за телефоном. Для більш детальної інформації зв’язуйтеся зі спеціалістом за телефоном. За необхідності він надасть консультацію та прийме замовлення. Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом: через платіжну систему на розрахунковий рахунок або накладеним платежем. Доставлення здійснюється в найближчі строки за вказаною адресою або відділенням пошти. Перед відправкою весь товар перевіряється та якісно упаковується!

 

продукти https://herbals-ua.com/