Интересное

Де придбати квитки на потяг в Україні?

Proizd.ua — це сервіс для продажу білетів онлайн. Він був створений задля комфортних  покупок квитків на різні види транспорту, таких як : поїзд, автобус та літак. А найголовніше, замовити квитки можливо з різних гаджетів, будь то телефон чи планшет, або компьютер. Купить жд билеты можна тут.

Що потрібно для того, щоб замовити квитки на цьому сервісі? 

Перш за все потрібно вказати пункт відправки, пункт прибуття та дату поїздки. Потім потрібно натиснути кнопку “Знайти квиток”. 

Серед результатів пошуку треба вибрати поїзд та тип вагона, тобто купе чи плацкарт. Далі необхідно вибрати номер вагона та місця на схемі, одне або кілька, але не більше 8. Після того, як усі місця вибрано, треба перейти далі та заповніть дані всіх пасажирів. На цьому кроці можна вибрати тариф та додаткові послуги для кожного пасажира. При виборі пільгового квитка дитячого чи студентського ціна може бути іншою. Так як він коштує 75% від всієї вартості квитка. Але це діє тільки на осіб, віком від 6 до 16 років. Далі, треба ввести контактні дані та сплатити замовлення банківською карткою протягом 20 хвилин з моменту бронювання. Найкраще, тут те, що тут можна оплачувати декількома способами, такими як: 

  • Банківська картка Visa/MasterCard;
  • Apple Pay;
  • Google Pay.

Оплата квитка 

Оплатити квиток треба протягом 20 хвилин з моменту броні. Якщо термін оплати замовлення минув – резервація автоматично знімається та потрібно повторно резервувати квитки. Сплатити замовлення можна карткою будь-якого банку. Якщо картка валютна – відбудеться конвертація та оплата буде знята у відповідній валюті за курсом Вашого банку. При здійсненні оплати краще звернути увагу на налаштування картки:

  • Чи достатньо коштів на рахунку для здійснення оплати замовлення;
  • Чи можете ви розплатитися карткою в інтернеті;
  • Коректність встановленого ліміту за карткою (має перевищувати суму замовлення).

Поїздка з тваринами 

Дуже зручно, що у цьому сервісі можна оформити квитанцію, для поїздки з вашими улюбленцями, але існує декілька правил.

Для собак :

  • Перевезення тварин здійснюється за наявності ветеринарного документа та електронного квитка для перевезення тварин – собак малих порід необхідно перевозити у сумці з водонепроникним дном. Також тварин можна перевозити у вагонах СВ за умови викупу всіх місць у купе;
  • Собак великих порід перевозять у наморднику та на повідку. При цьому пасажир зобов’язаний сплатити вартість проїзних документів за кількістю незайнятих місць у купе за повним тарифом, за винятком випадків, коли цей пасажир належить до осіб, пільги яких визначені законодавством України;
  • У регіональних поїздах собаки великих порід (понад 45 см у загривку) перевозяться у крайніх тамбурах першого та останнього вагонів під наглядом супровідника, а дрібні кімнатні тварини розміщуються у спеціальних засобах для перевезення (не більше двох особин) на місцях, призначених для ручної поклажі, на руках у пасажира чи під сидячими місць.

Для котів:

  • Кішок перевозять у спеціальних ящиках, кошиках, клітках із водонепроникним дном. Для перевезення потрібно оформити квитанцію на перевезення тварини (поставити відмітку про перевезення тварини під даними пасажира). Один пасажир може перевозити одного кота.

Розклад руху поїздів 

Розклад руху поїздів можна дізнатися за зручною таблицею, яка розміщена на сайти або в додатку компанії!

Де придбати квитки на потяг в Україні?